Prisma » Politic » Primarii localităţilor din judeţul Caraş-Severin

Primarii localităţilor din judeţul Caraş-Severin

1 Municipiul Reşiţa Stepanescu Mihai USL
2 Municipiul Caransebeş Vela Ion Marcel USL
3 Oraş Anina Românu Gheorghe PNL-PC
4 Oraş Băile Herculane Vasilescu Nicuşor PDL
5 Oraş Bocşa Cismăneanţu Gabriel Eugen PDL
6 Oraş Moldova Nouă Lupu Matei PSD
7 Oraş Oraviţa Ursu Dumitru PSD
8 Oraş Oţelu Roşu Mălăiescu Luca USL
9 Armeniş Vela Petru PSD
10 Bănia Bălan Silvestru PNL
11 Băuţar Barbescu Romulus PNL
12 Berlişte Popovici Tiberius PSD
13 Berzasca Furdui Petru-Nicolae USL
14 Berzovia Luca Aurel Coriolan USL
15 Bolvaşniţa Mihăilescu Petru PC
16 Bozovici Stoicu Adrian-Sergiu PNL
17 Brebu Roşca Viorel-Mitea PNL
18 Brebu Nou Bordea Iosif Gabriel PNŢCD
19 Buchin Coilă Gheorghe USL
20 Bucoşniţa Suru Vichente USL
21 Caraşova Radan Mihai U-Croaţi
22 Cărbunari Prăsnescu Gheorghe PSD
23 Ciclova Română Percea Gheorghe PNL
24 Ciuchici Orbulescu Ion PNL
25 Ciudanoviţa Botoş Adrian USL
26 Constantin Daicoviciu Boambeş Daniel PNL
27 Copăcele Hîrţaucă Ion-Ilie UNPR
28 Cornea Jurescu Ion USL
29 Cornereva Novăcescu Nicolae PSD
30 Coronini Boboescu Ilie PSD
31 Dalboşeţ Băcilă Piţu Sorin USL
32 Doclin Oană Dănuţ PSD
33 Dognecea Moise Elena PNL
34 Domaşnea Lorinţ Petru USL
35 Eftimie Murgu Imbrescu Ilia USL
36 Ezeriş Rusu Ioan PNL
37 Fârliug Borduz Ioan USL
38 Forotic Stoia Ion PNL
39 Gârnic Tismănariu Nicolae USL
40 Glimboca Crîsnic Petru-Novac USL
41 Goruia Crăciun Dumitru PSD
42 Grădinari Moşoarcă Ion USL
43 Iablaniţa Haţegan Petru UNPR
44 Lăpuşnicel Canea Ilie PNL
45 Lăpuşnicu Mare Lala Ion USL
46 Luncaviţa Velescu Ion USL
47 Lupac Vlasici Marian PNL
48 Marga Beg Nicolae PNL
49 Măureni Puşcaş Traian USL
50 Mehadia Panduru Iancu PNL-PC
51 Mehadica Baderca Ioan PDL
52 Naidăş Vincu Tiberiu PSD
53 Obreja Pop Petru USL
54 Ocna de Fier Ciobîcă Mircea-Gică USL
55 Păltiniş Popovici Ioan PNL
56 Pojejena Radovancovici Omer PDL
57 Prigor Verindeanu Pavel USL
58 Ramna Ciurea Magdalena Valeria PDL
59 Răcăşdia Lechici Ilie Mirco PNL
60 Rusca Montană Solomonesc Adorian PSD
61 Sacu Daminescu Nicolae USL
62 Sasca Montană Poplicean Ion PNL
63 Sicheviţa Kramer Nicolaie USL
64 Slatina-Timiş Roma Gheorghe USL
65 Socol Ghiţă Olgiţa PDL
66 Şopotu Nou Baba Păun USL
67 Teregova Damian Romulus-Marius PSD
68 Ticvaniu Mare Jivan Aurel USL
69 Târnova Fara Petru PSD
70 Topleţ Haşcă Ilie USL
71 Turnu Ruieni Harambaşa Petru PSD
72 Văliug Blaga Gheorghe Sorin USL
73 Vărădia Muşa Dănuţ Ionel PSD
74 Vermeş Damian Ion-Iacob USL
75 Vrani Moată Gheorghe PSD
76 Zăvoi Scorobete Ion PSD
77 Zorlenţu Mare Işfan Viorel PNL


Scrieti un comentariu